Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Конкурс лібретистів

Конкурс лібретистів Схід ОПЕРА 2020

Запрошуємо драматургів, письменників, поетів до участі у Конкурсі лібретистів в рамках Першої української музично-театральної резиденції Схід ОПЕРА 2020 року!  Ми шукаємо вас, друзі - тих, хто прагне випробувати себе у створенні сучасної української опери, спроможний вибудувати драматургічну лінію для камерної опери,написати лібрето, створити у співпраці з композитором нову українську камерну оперу  і бажає побачити сценічне втілення своєї роботи на національній оперній сцені!

Скачати Положення про Конкурс лібретистів Схід ОПЕРА 2020

Зареєструватись для участі

у Конкурсі лібретистів Схід ОПЕРА

Скачати Положення про Резиденцію Схід ОПЕРА

Скачати Положення про Конкурс Композиторів Схід ОПЕРА 2020

Скачати Положення про Конкурс лібретистів Схід ОПЕРА 2020

Зареєструватись для участі

  • у Резиденції Схід ОПЕРА
  • у Конкурсі Композиторів Схід ОПЕРА 2020
  • у Конкурсі лібретистів Схід ОПЕРА

Електронна анкета заявника

Ми шукаємо тих, хто прагне випробувати себе у створенні сучасної української опери. Тих, хто спроможний вибудувати драматургічну лінію для камерної опери (орієнтовно 30-60 хв.) та створити лібрето у співпраці з композитором. Шукаємо тих, хто хоче вчитися, хто готовий до участі у відкритому творчому процесі у складі цікавої команди, і хто бажає побачити втілення своєї роботи на сцені національної опери!

Запрошуємо драматургів, письменників, поетів до участі у Конкурсі лібретистів в рамках Першої української музично-театральної резиденції Схід ОПЕРА 2020 року, проводиться за підтримки УКФ! 

Два переможці стануть учасниками Першої української музично-театральної резиденції Схід ОПЕРА, що дозволить їм:

  • прийняти участь у навчаннях та майстер-класах у складі постановчої команди;
  • створити протягом серпня-жовтня 2020 р. лібрето для камерної опери (30-60 хв.);
  • прийняти участь у медійних заходах (інтерв’ю, прес-конференції, презентації, тощо);
  • отримати грошову винагороду в розмірі 12 тисяч гривень та претендувати на додатковий приз в розмірі 10 тисяч гривень за найкраще лібрето, створене в рамках Резиденції.

 

Участь у Резиденції є безкоштовною, організаційні витрати несе Харківська Національна Опера Схід ОПЕРА за фінансової підтримки Українського Культурного Фонду (окрім логістичних витрат та витрат на розміщення та проживання переможців під час офф-лайн сесії).

Останній термін подання заявок – 15 липня 2020 року. Оголошення переможців – не пізніше 20 липня.

Детальніша інформація у Положенні про конкурс лібретистів.

 

Шановні друзі,

Перед тим, як перейти до реєстрації та подання заявки на участь у конкурсі просимо вас уважно ознайомитись з  наведеною нижче інформацією, а також з Положенням про Першу українську музично-театральну резиденцію Схід Опера.