Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Концерт FreshUkrainian/Український Фреш

Продовжуємо цикл концертів від Першої Української Музично-Театральної Резиденції Схід ОПЕРА «FreshUkrainian/Український Фреш».

У гала-концерті, що відбудеться 8 жовтня 2020 року о 20:00 на Камерній сцені Схід ОПЕРА, звучатимуть найкращі нові твори переможців конкурсу молодих композиторів різних років – Юлії Філіпської, Дмитра Малого та Сергія Вілки.

Також виконуватимуться музичні номери, що презентують камерні опери ДжанкарлоМенотті «Медіум» та Майкла Наймана «Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом»;прем’єри вистав заплановані на кінець жовтня. 

Український Фреш – це зібрання BEST OF THE BEST!

В гала-переліку новітні українські колискові від Дмитра Малого та Сергія Вілки, що вже стали хітами, сюїта з нової опери Юлії Філіпської «Синій птах. Повернення», декілька номерів, світові прем’єри яких звучали у попередніх  концертах циклу, а також анонси двох камерних опер - і все це  у виконанні зіркового Схід ОПЕРА Ensemble під керівництвом диригента Сергія Горкуші та солістів Схід ОПЕРА!

Сучасна та свіжа музика – у гала-концерті «FreshUkrainian/Український Фреш»!

 

Концерт #4

FreshUkrainian/Український Фреш

8 жовтня 2020

Камерна Сцена Схід ОПЕРА

початок о 20.00

квитки  також у касах Схід ОПЕРА ( вул. Сумська, 25)

 

В рамках проєкту в цілому на глядачів чекає низка подій, що включає відкриті лекції, майстер-класи, презентації, концерти, прем’єрні покази створених в Резиденції музичних камерних вистав. Детальніша інформація щодо проєкту Резиденції Схід ОПЕРА на офіційному вебресурсі Молодіжного Музичного Хабу Схід ОПЕРА www.skhidopera-hub.com та на сторінці у фейсбуці Схід ОПЕРА Хаб -

https://www.facebook.com/CxidOpera4U/?ref=bookmarks

 

Проєкт реалізується за підтримки @Українського культурного фонду

 

#запідтримкиУКФ  #східоперахаб  #східопераєднає