Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Втілення мрії! Презентація lifebook (НЕ) СЕКРЕТНІ СЕКРЕТИ! 

Ніякого офіціозу, це просто lifebook, створений для Першої Української Музично-Театральної Резиденції.

Презентація для резидентів та тьюторів відбудеться 29.10.2020 року, о 18.00 в фойє Камерної Сцени Схід ОПЕРА. 

 

«Була задача створити звичайний буклет, але мені було шкода переводити папір, фарби та час дизайнерів на те, аби надрукувати штуку, яка врешті решт або опиниться на смітнику, або займе своє місце десь серед стосів паперів, які весь час перекладають з місце на місце, або, якщо пощастить, буде чемно запилюжуватись десь в глибині книжкових полиць. Вибір був однозначний - зробити щось необхідне, потрібне, корисне та просте із максимумом інформації про проєкт Першої Української Музично-Театральної Резиденції та максимумом пристосування до мистецького життя.

Так в моїй голові народився lifebook (Не) Секретні Секрети.

 

Він створений на основі подій та навчань у резиденції, із урахування того, що ви творитимете далі, щоби полегшити життя, бути корисним і -  в той же час -  бути лагідною шпаргалкою, до якої завжди можна заглянути, а до того ж цей lifebook спеціально розроблено так, аби ним було зручно користуватись. Він ергономічний, невимовно стильний, красивий, і ще - тактильний! Тільки торкніться його матової обкладинки і ви відчуєте, що нові ваші задуми уже виструнчились в очікуванні реалізації», - Наталка МАРИНЧАК. 

 

Lifebook (НЕ) СЕКРЕТНІ СЕКРЕТИ розроблено так, що навіть, якщо ви не брали участь в проєкті, вам також буде зручно ним користуватись, він надихне на мрії та їхні реалізації;  а якщо брали - нагадає вам, як все було. За кольоровими (маджентовими) манівцями буде легко йти до здійснення наступних творчих проєктів та задумів. 

 

(НЕ) СЕКРЕТНІ СЕКРЕТИ - lifebook, створений творчою людиною для творчих людей, що планують вправлятись із сотнями задач і їхнім втіленням. 

Він створений задля того, аби ви могли спланувати, проаналізувати, втілити і потім із гідністю дивитися на результат! 

 

Lifebook (НЕ) СЕКРЕТНІ СЕКРЕТИ вигадала Наталка Маринчак - письменниця, поетка, перекладачка, тьютор та контент- менеджер проєкту Першої Музично-Театральної Резиденції Схід ОПЕРА.

 

Тьютори, резиденти та партнери проєкту отримують lifebook (НЕ) СЕКРЕТНІ СЕКРЕТИ безкоштовно!

 

PS: Але ми не виключаємо того, що це також старт великого проєкту, який може жити самостійним життям)) 

 

З любов’ю, Рада Кураторів Резиденції  

 

#proмистецтво

#запідтримкиУКФ

#східопераєднає

#резиденціясхідопера

#lifebook