Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Перша Музично-Театральна Резиденція презентувала lifebook (НЕ)СЕКРЕТНІ СЕКРЕТИ та вручила резидентам дипломи!

Вчора у неформальній обстановці прямого етеру на фейсбуці Рада Кураторів Резиденції разом із гендиректором Схід ОПЕРА Олегом Оріщенко роздали резидентам дипломи, що засвідчують їхню творчу роботу та креативну участь у проєкті.

Нагадаємо впродовж Резиденції українська культура збагатилася двома постановками камерних опер - Джанкарло Менотті «Медіум» та Майкл Наймана «Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом» та двома свіжонаписаними операми - «Зелене коло» та “(In)side” і це ще далеко не все, що відбулося завдяки Резиденції. 

 

Lifebook (НЕ)СЕКРЕТНІ СЕКРЕТИ, який вчора презентували куратори, розробила письменниця Наталка Маринчак. 

 

«Була задача створити звичайний буклет, але мені було шкода переводити папір, фарби та час дизайнерів на те, аби надрукувати штуку, яка врешті решт опиниться на смітнику, тож було вирішено зробити щось необхідне, потрібне, корисне та просте із максимумом інформації про проєкт Першої Української Музично-Театральної Резиденції та максимумом пристосування до мистецького життя.

Так народився lifebook (Не) Секретні Секрети.

 

Він створений на основі подій та навчань у резиденції, із урахування того, що ви творитимете далі, щоби полегшити життя, бути корисним і -  в той же час -  бути лагідною шпаргалкою, до якої завжди можна заглянути, а до того ж цей lifebook спеціально розроблено так, аби ним було зручно користуватись. Він ергономічний, невимовно стильний, красивий, і ще - тактильний! Тільки торкніться його матової обкладинки і ви відчуєте, що нові ваші задуми уже виструнчились в очікуванні реалізації», - Наталка МАРИНЧАК. 

 

Lifebook (НЕ) СЕКРЕТНІ СЕКРЕТИ розроблено так, що навіть, якщо ви не брали участь в проєкті, вам також буде зручно ним користуватись, він надихне на мрії та їхні реалізації;  а якщо брали - нагадає вам, як все було. За кольоровими (маджентовими) манівцями буде легко йти до здійснення наступних творчих проєктів та задумів. 

 

#proмистецтво

#запідтримкиУКФ

#східопераєднає

#резиденціясхідопера