Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Шановні колеги та друзі, запрошуємо вас до участі у нашій резиденції «light&space»

Наша резиденція - це подія для всіх, хто прагне спілкування з визнаними фахівцями в таких сферах: сценографія, художнє освітлення та музична режисура.

Це можливість для молодих художників з освітлення, сценографів та режисерів отримати нові знання, і особисто поспілкуватися з зірками своєї галузі.

Резиденти, які пройдуть відбір отримають досвід створення власного проекту на великій сцені Схід ОПЕРА, у супроводі симфонічного оркестру та зможуть показати свій фінальний мультимедіа-перформанс глядачам.

У нас також є інші форми участі - це вільні слухачі та он-лайн участь. Ви отримаєте можливість бути присутніми на всіх навчальних активностях Резиденції.

Ми впевнені,що цей проект дасть можливість для професійного росту всім його учасникам. А глядачі отримають насолоду від нових художніх інноваційних рішень сучасних цифрових технологій на різноманітних сценах!

Реєструйтесь! Чекаємо на Вас!)

Проект Першої української музично-театральної резиденції "Light & Space" відбудеться в межах Молодіжного Музичного Хабу Схід ОПЕРА, за підтримки Українського Культурного Фонду (https://ucf.in.ua/) на базі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка/Схід ОПЕРА (https://www.facebook.com/kharkivopera/). Резиденція відбудеться у період з 20 серпня по 3 вересня 2021 року, в м.Харкові, на базі ДП ХНАТОБ. За адресою Харків, вул. Сумська, 25.

Докладна інформація у Положенні про Резиденцію за посиланням: https://skhidopera-hub.com/doc/polozhennya-2021.pdf