Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Дорогі друзі, запрошуємо вас до участі у нашій резиденції «Light&Space».

Дорогі друзі, запрошуємо вас до участі у нашій резиденції «Light&Space».

Ми починаємо знайомити вас з нашими тьюторами. Сьогодні - це Жанна Чепела, яка є не тільки тьютором резиденції. Жанна Валентинівна - це один з натхненників проекту, вона співкоординатор і член ради курадорів, а ще Жанна - чудовий і знаний в Україні та Східній Європі театральний режисер, композитор і викладач театральної майстерності. В творчому доробку Жанни Чепели більше 30 оперних постановок, концертів і шоу в різних театрах і на різних майданчиках. 

Основними темами лекцій та воркшопів Жанни Чепели будуть: принципи музичної режисури оперно-балетних вистав, принципи взаємодії художника з освітлення, режисера та сценографа під час створення оперно-балетної вистави. І, головне, Жанна Валентинівна - режисер фінальної частини проекту - мультимедійного музичного перформансу який саме ви, наші учасники Резиденції, створите і продемонструєте глядачам 3 вересня на Великій сцені Схід Опера.

Реєструйтесь! Чекаємо на Вас!

---------

Проект Першої української музично-театральної резиденції "Light & Space" відбудеться в межах Молодіжного Музичного Хабу Схід ОПЕРА, за підтримки Українського Культурного Фонду (https://ucf.in.ua/) на базі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка/Схід ОПЕРА (https://www.facebook.com/kharkivopera/). Резиденція відбудеться у період з 20 серпня по 3 вересня 2021 року, в м.Харкові, на базі ДП ХНАТОБ. За адресою Харків, вул. Сумська, 25.

Докладна інформація у Положенні про Резиденцію за посиланням: https://skhidopera-hub.com/doc/polozhennya-2021.pdf