Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Дорогі друзі, запрошуємо вас до участі у нашій резиденції «Light&Space». О. Лапін.

Ми продовжуємо знайомити вас з нашими тьюторами. І сьогодні - це чоловік, який втілює в собі багато граней творчості: неймовірний свівак, соліст опери, баритон і заслужений артист України, художник і ляльковий майстер, майстер з гриму і майстер з приготування страв, викладач і тренер, а головне талановитий театральний художник і сценограф Олександр Лапін. Як театральний художник Олександр Володимирович відомий своїми роботами в Схід Опера (опери "Кармен" та "Орфей у пеклі", балети "Маленький принц", "Ніч в опері", "Містерії Пандори", "Ромео та Джульєтта", "Лебедине озеро. Watter fantasy") та в інших театрах і майданчиках. 

Основними темами лекцій та воркшопів Олександра Лапіна будуть: співвідношення простору та об’єкту в художньому рішенні оперно-балетної вистави. Також Олександр займатиметься з учасниками Резиденції сценографічною підготовкою програми фінальної частини проекту - мультимедійного музичного перформансу який саме ви, наші учасники Резиденції, створите і продемонструєте глядачам 3 вересня на Великій сцені Схід Опера.

Реєструйтесь: https://skhidopera-hub.com ! Чекаємо на Вас!

---------

Проект Першої української музично-театральної резиденції "Light & Space" відбудеться в межах Молодіжного Музичного Хабу Схід ОПЕРА, за підтримки Українського Культурного Фонду (https://ucf.in.ua/) на базі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка/Схід ОПЕРА (https://www.facebook.com/kharkivopera/). Резиденція відбудеться у період з 20 серпня по 3 вересня 2021 року, в м.Харкові, на базі ДП ХНАТОБ. За адресою Харків, вул. Сумська, 25.

Докладна інформація у Положенні про Резиденцію за посиланням: https://skhidopera-hub.com/doc/polozhennya-2021.pdf