Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Тиждень залишився у учасників музично-театральної резиденції «Light & Space»

Тиждень залишився у учасників музично-театральної резиденції «Light & Space», що проходить на базі Молодіжного Музичного Хабу Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка / СХІД ОПЕРА, до фінального мультимедійного світло-музичного перформансу у супроводі великого оркестру театру під орудою головного диригента, заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Морозова. Нагадаємо, що все відбуватиметься без участі артистів.

Тож, всю силу емоційного впливу на глядача режисери, сценографи й художники з освітлення мають відшукати лише за допомогою нерухомих об’єктів і світла.

Ми вдячні, що компанія Panasonic Україна надала для музично-театральної резиденції суперсучасне проєкційне обладнання класу 20000 лм із здатністю 4K+. Цей компактний безфільтровий проєктор використовується в усьому світі для найяскравіших шоу та допомагають творчим колективам втілювати в життя найсміливіші задуми. Резиденти «Light & Space» отримали чудову можливість на професійному рівні попрацювати до 3 вересня не просто з серйозними освітлювальними приладами, а й з найсучаснішими.

Пристрої цієї серії з надпотужним світловим потоком, мають герметичну пилонепроникну оптичну систему та здатність працювати не менше 20 000 годин, призначені для супроводу широкомасштабних проєктів, висококласних шоу і елітних експозицій. Компактний лазерний проєктор нового покоління – це власна розробка корпорації Panasonic, і на сьогоднішній день є найвисокотехнологічнішою з усіх наявних в Україні.

Українські шанувальники театру теж мають можливість насолоджуватись шоу нового рівня, за допомогою проєкційного обладнання Panasonic, на передових сценах країни.

Генеральний директор Панасонік Україна, пан Кодзі Терадзіма вдячний організаторам проєкту за внесок у розвиток театрального мистецтва, оскільки дана ініціатива є дуже важливою та актуальною для сьогодення. Він бажає всім успіху та вірить, що постановники оцінять першокласне передання зображень, монтажери – його неймовірну легкість (49 кг) і компактність, а освітлювачі – широкий діапазон налаштувань, просте керування і виключну надійність.

Сучасний театр – це пошук нових форм та змістів, і візуальні ефекти – один з найпотужніших засобів донести ідеї режисерів до публіки у найефектніший спосіб. Універсальним інструментом впливу на людську уяву стають інсталяційні мультимедіа-проєктори.

Ми впевнені, що фінальний мультимедійний світло-музичний перформанс, який відбудеться 3 вересня, о 18.30, у Великій залі ХНАТОБу, буде вражаючим. Хочете переконатися? Для того, щоб стати глядачем цього видовища, вам слід обов’язково зареєструватися за посиланням https://skhidopera-hub.com/