Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Одинадцятий день музично-театральної резиденції «Light & Space»

Тьютора, який відкрив сьогоднішній день резиденції, особливо чекали світловики – і художники з освітлення і освітлювачі. Адже Євген Костира – представник української компанії Alight, яка лідирує у своїй галузі, займаючись орендою світлового обладнання, технічним менеджментом, сценографією і світловим дизайном у сфері TВ-шоу та концертної індустрії. Марно намагатися перерахувати проєкти, в яких він брав участь – досить сказати, що це найрізноманітніші й найпопулярніші шоу, чимало з яких ми з вами бачили, як оце «Голос країни», «Танці з зірками» або «Українська пісня року» та дуже-дуже багато інших.

Євген Костира не став іменувати свою зустріч з учасниками «лекцією», хоча лекційні елементи там, безумовно, були, але визначення «майстерклас» дійсно підходило більше. Адже це, безумовно, майстер своєї справи – і не стільки теоретик, скільки практик, що для практиків же має дуже високу ціну. «Принципи використання сучасного світлового та проєкційного обладнання при створенні художньо-образного рішення вистави» – так назвали цей цікавий фаховий діалог. Євген багато розповідав про принципи роботи деяких світлових приладів, ділився думками, що і як варто використовувати, а що – ні. В цілому він, здається, переконав усіх присутніх: світло не просто має самостійне значення, а й можливості його невичерпні – воно саме може стати повноцінною декорацією. Цікаві приклади відео, який наводив гість зі столиці, тільки підкріплювали його думки.

Ну а після плідного спілкування з Євгеном Костирою учасники резиденції знову взялися за свої проєкти. І від багатьох можна було почути фразу: «Дуже мало часу!» Звичайно, нікому не хочеться, щоб його робота виглядала менш переконливою на великому світловому шоу, яке має відбутися вже 3 серпня. Тож, реєструйтеся, щоб відвідати цей показ – трохи часу у Вас ще є!