Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Молодіжний Музичний Хаб Схід ОПЕРА готується до заснування музично-театральної Резиденції

Молодіжний Музичний Хаб Схід ОПЕРА/ Перша Українська Музично-Театральна Резиденція Схід ОПЕРА в рамках Молодіжного Музичного Хабу вперше в Україні готується до заснування музично-театральної Резиденції.

Перша в Україні музично-театральна Резиденція створюється для співтворчості на базі Схід ОПЕРА молодих композиторів, драматургів, режисерів, художників, хореографів, виконавців та арт-менеджерів. Фокусуватимемось на повному циклі створення творчими командами камерних музичних вистав. Резиденція поєднуватиме творчі конкурси, написання музики та лібрето, створення концепцій музичних вистав ,навчальний, репетиційний та постановочний процес, прем’єрний показ та просування.

Програма Резиденції, склад Ради Кураторів та тьюторів, критерії відбору та умови участі незабаром будуть оприлюднені. Трохи терпіння, друзі та колеги!

Цього року нашими партнерами виступають:

Асоціація «Нова Музика», Одеса www.anm.odessa.ua

Музей Бориса Лятошинського, Житомир

Проект є наступним кроком у реалізації стратегії розвитку єдиного на Сході України національного театру опери та балету Схід ОПЕРА у якості європейського центру розвитку, продукції та просування сучасної української музично-театральної культури.