Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

1 липня буде презентований проект Першої Української Музично-Театральної Резиденції Схід ОПЕРА

1 липня 2020 року, у вівторок, о 12.00 в прес-центрі незалежної медіа-групи Накипіло www.nakipelo.ua(адреса: м. Харків, вул. Свободи, 7/9) буде презентований проект Першої Української Музично-Театральної Резиденції Схід ОПЕРА, що реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду.

Посилання на трансляцію: https://www.facebook.com/nakipelovo/posts/1366194150238017

Музично-театральна Резиденція створюється для співтворчості на базі Схід ОПЕРА молодих композиторів, лібретистів, режисерів, диригентів, хореографів,  художників сценографів, художників по костюмах, художників з медіа-арту та проектних арт-менеджерів.

Фокусуватиметься на повному циклі створення творчими командами камерних музичних вистав. Резиденція поєднуватиме творчі конкурси, написання музики та лібрето, створення концепцій музичних вистав, навчальний, репетиційний та постановочний процес, прем’єрний показ та просування.

Про сутність та деталі проекту розповідатимуть:

Олег Оріщенко – генеральний директор-художній керівник Схід ОПЕРА,

Ігор Тулузов – перший заступник генерального директора Схід ОПЕРА,

Армен Калоян – координатор проекту, головний режисер Схід ОПЕРА,

Сергій Горкуша – координатор проекту, диригент Схід ОПЕРА.

«Резиденція є унікальним для України інституційним проектом, і для нас є вкрай важливим отримати фінансову підтримку від Українського Культурного Фонду, співпрацювати з нашими партнерами – Асоціацією  «Нова Музика» (Одеса), Музеєм Бориса Лятошинського (Житомир) та незалежною медіагрупою Накипіло, а також із зірковим складом тьюторів», - говорить генеральний директор-художній керівник Схід ОПЕРА Олег Оріщенко.

«Ми дбаємо про розвиток та поширення загального інтересу до сучасного українського музичного театру, а тому, окрім безпосередньої творчої співпраці учасників, в рамках Резиденції пропонуємо яскравий спектр заходів та подій для широкої глядацької аудиторії. Сподіваємось на увагу з боку фахових спільнот, наших традиційних та нових глядацьких аудиторій та засобів масової інформації. Для дирекції та художнього керівництва Схід ОПЕРА проект є пріоритетним, і ми раді можливості задіяти в ньому творчі організаційні та фінансові ресурси Харківської Національної Опери», - каже перший заступник генерального директора Схід ОПЕРА Ігор Тулузов.

«Від цього проекту ми чекаємо відкриття нових яскравих особистостей, нових творчих ідей, нового досвіду та цікавого  для глядачів нового культурного продукту для сцени Схід ОПЕРА», - додає координатор проекту, головний режисер Схід ОПЕРА Армен Калоян.

У випадку будь-яких питань ви можете звернутися до кураторів проекту на телеграм, вотсап або вайбер за номером   +380 50 301 87 15.