Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Сучасні українські композитори на сцені Схід ОПЕРА!

Сучасні українські композитори на сцені Схід ОПЕРА!

«FreshBack/ Фрешбек» – перший концерт, що відкриває з цілий цикл «Fresh Ukrainian/Український Фреш» від Першої Музично-Театральної Резиденції.

На вас чекають океани музичної свіжості! Вже 28 липня (2020р.) на Камерній Сцені Схід ОПЕРА о 19.30 Схід ОПЕРА Ensemble під керівництвом диригента Сергія Горкуші виконає для вас обрані твори сучасних українських композиторів різних поколінь. Звучатиме музика тьюторів Першої Української Музично-театральної Резиденції Схід ОПЕРА Кармели Цепколенко, Олени Сєрової, а також фіналістів Першого конкурсу композиторів Схід ОПЕРА Вікторії Шинкаренко, Сергія Вілки та Юлії Філіпської.

 

З липня по жовтень 2020 року Схід ОПЕРА за підтримки Українського Культурного Фонду та в партнерстві з Асоціацією Нова Музика (Одеса), Музею Бориса Лятошинського (Житомир) та незалежної медіагрупи Накипіло вперше в новітній українській історії організовує Першу Українську Музично-Театральну Резиденцію. 

 

Резиденція створюється для співтворчості на базі Схід ОПЕРА молодих композиторів, лібретистів, режисерів, диригентів, хореографів,  художників сценографів, художників по костюмах, художників з медіа-арту та проектних арт-менеджерів.

 

В рамках проєкту на глядачів чекає низка подій, що включає відкриті лекції, майстер-класи, презентації, концерти, прем’єрні покази створених в Резиденції музичних камерних вистав. Детальніша інформація щодо проєкту Резиденції Схід ОПЕРА на офіційному вебресурсі Молодіжного Музичного Хабу Схід ОПЕРА www.skhidopera-hub.com та на сторінці у фейсбуці Схід ОПЕРА Хаб -

https://www.facebook.com/CxidOpera4U/?ref=bookmarks

 

Проєкт реалізується за підтримки @Українського культурного фонду

 

#запідтримкиУКФ