Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Перша Музично-Театральна Резиденція розшукує: хореографи, художники сценографи, художники по костюмах та художники з медіа-арту!

Увага-увага! ВАЖЛИВА НОВИНА! Перша Музично-Театральна Резиденція розшукує: хореографи,  художники сценографи, художники по костюмах та художники з медіа-арту!

За рішенням Ради Резиденції термін подачі заявок для хореографів,  художників сценографів, художників по костюмах та художників з медіа-арту ПОДОВЖЕНО до 25.07.2020 до 15.00!!!

 

Встигни долучись до творчості ма1бутнього! Заповнюй заявку тут: https://skhidopera-hub.com/rezydentsiia-skhid-opera-2020

 

Нагадаємо, проєкт відбувається #запідтримкиУКФ !

 

Музично-театральна Резиденція створюється для співтворчості на базі Схід ОПЕРА молодих композиторів, лібретистів, режисерів, диригентів, хореографів,  художників сценографів, художників по костюмах, художників з медіа-арту та проектних арт-менеджерів.

 

Резиденція фокусуватиметься на повному циклі створення творчими командами камерних музичних вистав та поєднуватиме творчі конкурси, написання музики та лібрето, створення концепцій музичних вистав, навчальний, репетиційний та постановочний процес, прем’єрний показ та просування.

 

#резиденціяСхідОпера #СхідОпераєднає