Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Юрій Костенко

(представник https://frontpictures.com/company творці мультимедійних шоу, піонери і інтегратори цифрових медіа, постачальники повнокупольних систем і розробники медіа-сервера Screenberry)

Освіта:

Київський національний економічний університет 

Досвід:

Співзасновник та генеральний директор Front Pictures, київської творчої студії, орієнтованої на створення яскравих шоу, захоплюючих вражень та найсучасніших візуальних технологій по всьому світу.

https://frontpictures.com/works

Набув значного досвіду роботи з цифровими медіа за свою семирічну кар’єру режисера, а згодом - директора студії в українському офісі глобального комунікаційного агентства Лео Бернетт.

З 2003 року є партнером і генеральним директором творчої студії Front Pictures. Front Pictures стала піонером і продовжує експериментувати з новими захоплюючими форматами та інноваційними медіа-технологіями, включаючи галереї медіа, архітектурне картографування, мультимедійні водні шоу, інтерактивні голографічні танцювальні вистави та проекцію купола. Front Pictures є розробником медіасерверу Screenberry, потужною та інтуїтивно зрозумілою медіа-платформою для відтворення багатоекранного режиму в режимі реального часу у надзвичайно високих роздільних здатностях. Це чудовий інструмент для 3D-відображення, проекції купола, сценічних екранів та мультимедійних інсталяцій.