Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Олена Сєрова (1983, Київ)

Тьютор Першої Музично-Театральної Резиденції. Композитор, кандидат мистецтвознавства, член Національної Спілки композиторів України, лауреат Премії ім. Левка Ревуцкого для молодих митців Міністерства культури України.

У 2007 р. з відзнакою закінчила композиторський факультет, в 2010 р. - асистентуру-стажування на кафедрі композиції, інструментовки та музично-інформаційних технологій Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського (клас композиції Анни Гаврилець).

В 2006 - 2007 рр. була членом оргкомітету Міжнародного молодіжного фестивалю сучасної академічної музики “Music Marine Fest” (Одеса)

Учасник Стипендіальної Програми “Gaude Polonia” Міністра Культури і Національної Спадщини Республіки Польша (2009 р.), в рамках якої вивчала композицію в Краківській академії музики в проф. Збігнєва Буярського.

З 2012 року – доцент кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ)

В 2015 році захистила дисертацію за темою «Парадигма мінімалізму у просторово-часових вимірах музичної культури постмодерну»

В 2016 році – директор Міжнародного форуму «Музика Молодих»

Активно займається творчою діяльністю як композитор, має багато виконань в Україні та за її межами. Постійний учасник українських фестивалів та проектів актуальної музики